Як менопауза впливає на стосунки в сім'ї

Як менопауза впливає на стосунки в сім'ї

Настання менопаузи по праву вважається найбільш драматичним періодом життя жінки. Досягнення піку ділової активності та кар'єри різко дисонують з фактичним усвідомленням і відчуттям природного процесу старіння. Визначальну роль у розвитку цієї дисгармонії грає сучасна культура і мода, що концентрують увагу на молодості та красі, звівши ці поняття в ранг стійкого фетиша і загального поклоніння.

Слідом за культурними та суспільними стереотипами, багато жінок відчувають страх перед менопаузою, що призводить до утворення у них цілого букета комплексів, помилкових суджень і тривожних очікувань.

Насправді, за відсутності обтяжуючих обставин і проблем зі здоров'ям, фізичні прояви менопаузи не настільки болючі. Практично з усіма фізичними симптомами клімаксу прекрасно справляється Клеверол, який працює за принципом заміщення природних гормонів фитоестрогенами. Натуральні компоненти на основі червоної конюшини діють м'яко, але досить ефективно, щоб жіночий організм не страждав від зниження рівня гормонів.

У загальній проблемі клімаксу більш важливу роль відіграють серйозні зміни в емоційній сфері. У цей період жінки дуже часто відчувають почуття пригніченості або відчувають себе менш жіночними. Вони стають дратівливими, нервовими, у них часто й безпричинно змінюється настрій, а від колишньої продуктивності на роботі залишаються лише спогади.

І в цьому немає нічого дивного: репродуктивна функція згасає, і жінці необхідно звикнути до свого нового стану. Що ж стосується бездітних жінок, то вони, часом, відчувають почуття жалю, впадають в депресивні стани і навіть відчувають почуття втрати.

Втім, яке не було б підгрунтя розвитку психологічного дискомфорту в період менопаузи, очевидно, що все це безпосередньо впливає на рідних, близьких і колег жінки. Найгірше, якщо природний і цілком нормальний перебіг менопаузи у жінок призводить до сварок і нерозумінню в сім'ях. І, як наслідок, до їх розвалу. Часто мимовільними жертвами змін в емоційній сфері стають діти і особливо підлітки, яким у певний момент потрібен свій підхід.

Отримуючи замість цього крик, скандали і непорозуміння, вони відокремлюються від своїх батьків...

Але у фізичному та емоційному дискомфорті є й відчутний плюс. В його основі лежить одна і та ж проблема, а саме — зниження рівня гормонів. Це означає, що в обох випадках Клеверол і фітоестрогени, що містяться в ньому, будуть діяти однаково ефективно.

Ще один незаперечний плюс Клеверолу полягає в тому, що він придатний для тривалого прийому (від 3-6 місяців і до 2-3 років), тим більше, що дія активних компонентів Клеверолу добре вивчена і доведена клінічними дослідженнями.