Переваги

Для боротьби з ознаками клімаксу часто використовують замісну гормональну терапію (ЗГТ). Для ЗГТ застосовуються препарати, що містять гормони естроген і прогестерон, синтезовані в лабораторіях або виділені з організму тварин. Лікарі рекомендують використовувати гормональні препарати в мінімальних дозах і максимально коротко, так як ці препарати збільшують ризик раку грудей і серцевих захворювань (інфаркту та тромбозу), а також мають побічні ефекти (болючість молочних залоз, нудота, головний біль, набряки, маткові кровотечі та ін .).

 

Клеверол® - це натуральний засіб для усунення проявів клімаксу, таких як приливи жару, прискорене серцебиття, порушення сну, перепади настрою та ін.

 

Ефективність Клеверола® доведена численними клінічними дослідженнями.

 

Клеверол® - це безпечна альтернатива замісної гормональної терапії, так як він містить фітоестрогени, у нього немає побічних ефектів, характерних для гормональної терапії. Саме тому Клеверол® рекомендується на додаток або в якості альтернативи гормонотерапії при клімаксі.

 

Фітоестрогени містяться не тільки в червоній конюшині, а й в сої, цільних зернах пшениці та ячменю, рослині циміцифугу з сімейства Лютикова та ін. Клеверол® має ряд переваг перед іншими натуральними засобами:

  • Кількість фітоестрогенів в Клевероле® в 10-20 разів перевищує їх кількість в сої.
  • Клеверол® містить 4 види ізофлавонів: Біоканін A, формононетин, дайдзеин і Геністеїн, в той час як в сої міститься тільки 2 види (дайдзеин і Геністеїн) + невеликі кількості Гліцітеіна, який не володіє вираженим естрогенним ефектом.
  • Фітоестрогени Клеверола® (ізофлавони червоної конюшини) за своєю структурою найбільш близькі до гормону естрогену, що міститься в організмі жінки.
  • Клеверол® придатний для тривалого прийому - від 3 до 6 місяців до 2-3 років.
  • Дія ізофлавонів добре вивчено, ефективність Клеверола® доведена численними клінічними дослідженнями.
  • Якість Клеверола® - гарантія виробника, який виготовляє його з стандартизованого екстракту червоної конюшини, вирощеного в Швейцарії.

 

Завдяки цим перевагам, Клеверол® рекомендують, як для усунення проявів клімаксу, так і для попередження серцево-судинних захворювань, остеопорозу (стоншування кісткової тканини) та патології молочної залози.