Унікальна конюшина

Про цілющі властивості конюшини, а точніше — червону або лугову конюшину, — відомо з незапам'ятних часів. У народній медицині їй приписували чи не магічні властивості. Її трехлистна форма вважалася образом святої Трійці, що, на думку знахарів, наповнювало цю рослину надзвичайною силою проти зла, що обіцяють людині самотність, хвороби, бідність та всілякі інші нещастя.

Згадки про конюшину можна знайти в казках і переказах різних народів. Цікаво, що в багатьох з них однаково описується позитивні дії конюшини на організм людини. Як, до речі, і тварин. Зокрема, народний поголос стверджував, що молоко корови після того, як вона пасеться на лузі з конюшиною, має особливий смак і цілющі властивості.

Образно кажучи, якщо в китайській медицині верхівку пантеону лікарських рослин займає женьшень, то на території Старого Світу ту ж роль відіграє конюшина. Її використовують для лікування онкологічних захворювань, а раніше радили вживати при ураженнях яєчників, молочних залоз, лімфатичної системи. Добре відомі антисептичні та протизапальні властивості квіток червоної конюшини, їх відхаркувальну, діуретичну та потогінну дію на організм.

Конюшині по силам гострі респіраторні інфекції, інфекційні захворювання верхніх дихальних шляхів, ефективна дія при захворюваннях шлунку, печінки і жовчного міхура, подагрі і навіть при різних проблемах зі шкірою, наприклад, псоріаз, екзема і т.д.

Але в контексті жіночого здоров'я важливо те, що в червоній конюшині висока концентрація фітоестрогенів. Саме тому Клевенол, що має червону конюшину в своєї основі, настільки ефективний при менопаузі.

В одній капсулі Клеверолу міститься 100 мг сухого екстракту червоної конюшини (Trifolium pratense L.), вирощеної в швейцарських Альпах. Препарат містить чотири изофлавона: Біоканін A (Biochanin А), Формононетин (Formononetin), Дайдзеин (Daidzein) і Геністеїн (Genistein). З усіх фітоестрогенів, ізофлавони червоної конюшини за своєю структурою найбільш схожі на гормон естроген, що виробляється жіночим організмом. Завдяки цієї подібності ізофлавони Клеверол маскують недолік гормону естрогену до і під час менопаузи, допомагаючи організму жінки боротися з небажаними проявами клімаксу.

Крім ефективності в боротьбі з клімактеричним синдромом у жінок, ізофлавони Клеверол володіють антиканцерогенними властивостями (перешкоджають розвитку раку), запобігають остеопорозу (витончення кісткової тканини, що веде до переломів і деформації кісток), а також позитивно впливають на серцево-судинну систему жінок.

Ознайомтеся з рекомендаціями до прийому Клеверол

Дізнайтеся, як Клеверол допоміг іншим жінкам

Задайте питання спеціалісту-гінеколога